بهترین سواحل شمال ایران

بهترین سواحل شمال ایران

پردیس فناوری کیش _ طرح مشاوره متخصصین صنعت و مدیریت _ گروه محیط زیست

سواحل شمال ایران ، با توجه به فرا رسیدن تابیستان و گرمای هوا و آغاز شدن سیر سفرهای تابستانی  یکی از محبوبترین مقصدهای گردشگران شمال و ساحلگردی میباشد.دریای شمال و شهرهای مشهور این مناطق در فصل تابستان و در تعطیلات یکی از شلوغترین زمانهای خود در طول سال را سپری میکند.در این بخش قصد داریم تا بهترین سواحل شمال ایران را شما معرفی کنیم :

پلاژ پردیس متل قو

قطعا یکی از مشهورترین ساحل های شمال ایران ساحل متل قو میباشد.این شهر کوچک در تعطیلات و فصل تابستان یکی از شلوغترین شهرهای شمالی ایران میشود و میزبان هزاران مسافر و گردشگر میباشد.این ساحل ماسه ای دارای تفریحات بسیار زیادی همون جت اسکی ، قایق سواری ، پاراسل و غیره میباشد.

متل قو

آبادیس

یکی دیگر از بهترین سواحل شمال ایران بخش مجموعه تفریحی آبادیس میباشد.این بخش تمیز و دارای مامور میتواند مکان مناسبی برای خانواده ها باشد.آبادیس دارای موتور جت و قایل سواری است.کلار آباد در مازندران میزبان شما گردشگران از سرتاسر ایران در آبادیس میباشد.

ساحل آبادیس

ساحل سی سرا

سلمان شهر استان مازندران و ساحل سی سرا یک منطقه ای زیبا برای گردشگران است.این ساحل نبستا شلوغ در اکثر روزهای تابستان میزبان گردشگران حیطه شمالی میباشد.ساحل سی سرا نیز قایل سواری ، موتور جت ، موتور ATV و رستوران میباشد.

سی سرا

ساحل محمود آباد

دیگر ساحل شلوغ شمال کشور ساحل شهر محمود آباد است.این ساحل زیبا در اکثر روزهای تابستان بسیار شلوغ میباشد مخصوصا در اواخر شب با حضور جوانان منطقه به یکی از پاتوق های تفریحی تبدیل میشود.ساحل محمود آباد که یکی از بهترین سواحل شمال ایران است دارای تمامی امکانات همون هتل ، رستوران ، آلاچین ، موتور جت ، قایق سواری و غیره میباشد.

ساحل محمود آباد

تله کابین رامسر

یکی دیگر از بهترین سواحل شمال ایران کلوپ ورزشی تله کابین رامسر میباشد.شهر رامسر قطعا جزو محبوبترین مقصدهای گردشگری مسافران برای شمال ایران است دارای ساحلی فوق العاده به نام کلوپ ورزشی تله کابین میباشد.این ساحل دارای تفریحاتی همچون جت اسکی، پاراسیلینگ، اسکلی روی آب، سواری قایق‌های تندرو، شاتل دریایی میباشد.

تله کابین زیبای رامسر

ساحل سیترا نوشهر

مجموعه تفریحی و گردشگری سیترا واقع در شهر نوشهر یکی از مجهزترین پلاژهای ساحلی شمال ایران را داراست.اگر قصد دارید در مکانی فوق العاده حضور داشته باشید حتما به سیترا در نوشهر سر بزنید.بخشی که این پلاژ را منحصر به فرد کرده است داشتن مکانی مجزا برای شنا آقایان و بانوان میباشد.

ساحل سیترا رامسر

به حر حال آن چیزی که برای ما ایرانیان مشخص است این است که شمال ایران و شهر های شمالی ، دریای خزر و سواحل آن ، یکی از مناطقی است که در صنعت گردشگری ما به عنوان مقصد انتخاب می شود که هر ساله پذیرای تعداد زیادی از مسافران سراسر ایران می باشد .