هفتمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی

” هفتمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی ” در هفته پژوهش از ۲۶ تا ۲۹ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.


پردیس فناوری کیش_ طرح متخصصین صنعت و مدیریت_ گروه خبری: علمی و فرهنگی


تیم تولید محتوا و خبر همایش به مناسبت هفته پژوهش در نظر دارد برنامه ها و رویدادهای علمی، تحقیقاتی و پژوهشی هفته پیش رو به به اطلاع مخاطبین گرامی برساند در نتیجه شما عزیزان می توانید آخرین اخبار مربوط به هفته پژوهش را در سایت و کانال همایش دنبال کنید.

با ما باشید

کانال تلگرامی همایش

 

زمان برگزاری این نمایشگاه به مدت چهار روز و از سه‌شنبه ۲۶ آذر ماه تا جمعه ۲۹ آذر ماه خواهد بود و ساعت بازدید از این نمایشگاه ۹ تا ۱۷ در نظر گرفته شده است. گفتنی است نمایشگاه فوق همزمان با نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه‌ها و نهادهای دولتی و در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، سالن ۲۵ (در خیابان سئول) برگزار می‌شود.

 

دانشجویان، طلاب و اساتید می‌توانند با دریافت کارت یارانه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در محل نمایشگاه، از تخفیفات ناشران دانشگاهی برخوردار شوند.

از جمله ویژگی‌های این نمایشگاه می‌توان به تجهیز کتابخانه‌های تخصصی و عرضه بیش از هفتاد هزار از جدیدترین کتب دانشگاهی به ویژه در حوزه‌های مختلف فنی و مهندسی، ارائه تخفیف از سوی ناشران تا ۲۵ درصد، اختصاص یارانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشجویان، طلاب و اساتید و صدور کارت یارانه توسط بانک شهر در محل نمایشگاه با ارائه کارت شناسایی و کارت دانشجویی اشاره کرد.

همچنین همایشی با عنوان “آینده نگری نشر دانشگاهی” روز پنجشنبه ۲۸ آذر از ساعت ۱۳ تا ۱۷ در سالن مروارید واقع در طبقه فوقانی سالن خلیج فارس در محل دائمی نمایشگاه‌ها برگزار خواهد شد.