تبریک روز پرستار و بهترین کشور برای شغل پرستاری

تبریک ولادت حضرت زینب و روز پرستار


پردیس فناوری کیش _نقش مشاوره متخصصین صنعت و مدیریت


بهترین کشور برای پرستاری

پرستاری یکی از پرارزش ترین شغل هایی است که می توانید در نظر داشته باشید، شما از طریق این شغل قادر به مراقبت از افرادی هستید که به شدت به کمک شما نیاز دارند. اگر شما به دنبال فرصت های شغلی در خارج از کشور هستید، پیدا کردن مقصدی که با نیازهای حرفه ای و علایق شما سازگار باشد کمی مشکل است. در این مقاله بهترین کشور برای پرستاری را به شما معرفی می کنیم

شرایط بهترین کشور برای پرستاری

بریتانیا به خاطر خدمات بهداشتی ملی کشورش مشهور است، که شکلی خدمات اجتماعی است. برای ویزای انگلستان و کار پرستاری باید در شورای پرستاری و مامایی ثبت نام کنید که هیئت قانونی کشور است. هزینه زندگی در بریتانیا به طور گسترده ای متفاوت است و میانگین حقوق برای شروع کار یک پرستار حدود ۳۰،۰۰۰ دلار است، که بستگی به منطقه کاری شما، کار در شهر بزرگ یا حومه شهر دارد. با این وجود، کیفیت زندگی خوبی در اختیار شما قرار می گیرد

Related image

ایالات متحده آمریکا یک کشور پهناوراست، مهاجرت پرستاران به آمریکا در سطح ایالتی تنظیم می شود، به این معنی است که مجوز پرستاران بین المللی باید توسط هیئت پرستاری مربوطه ایالتی داده شود، که ممکن است محدودتر از سایر کشورها باشد که در آن شما قادر به ثبت نام ملی هستید. با این حال، موافقت مجوز پرستاری (Nurse Licensure Compact) به این معنی است که بعضی از ایالت ها “مجوز چند حالتی” را به رسمیت می شناسند و ارائه می کنند. هنگامی که شما در حال رفتن به آمریکا هستید، حقوق متوسط ​​برای یک پرستار ثبت شده آمریکایی ۶۶،۰۰۰ دلار تخمین زده می شود.

پرستاری در کانادا

پرستاری در کانادا برای سیستم مراقبت های بهداشتی تحت پوشش دولتی مشهور است. اندازه پهناور آن مانند آمریکا به شما قدرت انتخاب بسیاری می دهد. یکی دیگر از شباهت ها به ایالات متحده این است که تحصیل پرستاری در کانادا در سطح ایالتی تنظیم می شود و شما نیاز به مهارت در زبان فرانسه برای کار در استان کبک دارید. هر استانی را که انتخاب می کنید، متوسط حقوق در سراسر کشور حدود ۶۰،۰۰۰ دلار (آمریکا) است

Image result for ‫پرستار‬‎

پرستاری در نروژ

نروژ به طور کلی به خاطر مالیات بالا و سیستم رفاهی موثر مشهور است و هیچ استثنائی برای این کشور وجود ندارد. یکی از تفاوت های میان نروژ و برخی از کشورهای دیگر که در این فهرست ذکر شده است، این است که الزامات زبان های اضافی وجود دارد که قبل از گرفتن ویزا و شروع به کار باید برآورده شود. برآورد اخیر نشان داده است، پرداختی متوسط ​​برای پرستاران ثبت شده در نروژ ۳۰ دلار در هر ساعت (تقریبا ۵۰۰۰۰ دلار در سال) است که ۶ درصد کمتر از دستمزد متوسط ​​ملی است. با این حال، با توجه به کیفیت بالای زندگی در کشور، این مساله خیلی چشمگیر نیست

پرستاری در دانمارک

دومین کشور اسکاندیناوی در این فهرست دارای کیفیت زندگی مشابه با نروژ با همان حقوق و متوسط دستمزد ​​است، اما با محیطی نسبتا ملایم تر است. با این حال، مانند نروژ، شما نیاز به یادگیری زبان دانمارکی دارید. علاوه بر این، مدارک خارجی نیز به صورت یکسان برخورد نمی شوند، زیرا “اعتبارات” برای مدارک تحصیلی در خارج از کشور قبل از اجازه کار داده می شود.

استرالیا همچنان یک مقصد بسیار محبوب برای کسانی است که به دنبال رفتن به خارج از کشور، با هوای فوق العاده و شهرهای بزرگ هستند. پرستاری یک حرفه ای با درآمد خوب با حقوق متوسط ​​تقریبا ۴۰،۰۰۰ دلار (آمریکا) است. برای کار به عنوان یک پرستار در استرالیا، باید در هیئت پرستاری و مامایی استرالیا ثبت نام کنید، استانداردهای ثبت نام را برآورده کنید و در آزمون ارزیابی مهارت قبول شوید.

مهاجرت پرستاری به سوئد و آلمان

کشوی همچون آلمان و سوئد با توجه به رشد منفی جمعیتی در سالهای اخیر اقدام به جذب پرستار و بطور کل پیراپزشکان علاقمند به فعالیت در کشور آلمان با مزایای ممتاز نموده است.

درآمد پرستاران در نیوزیلند

نیوزیلند جزیره ای در اقیانوس آرام است  که با استرالیا همسایه است.  این جزیره دارای کیفیت بالایی از زندگی است که در حقوق و دستمزد متوسط ​​است که در بخش خصوصی سودآور به حدود ۳۵،۰۰۰ دلار در سال رسیده است. حقوق پرستار در نیوزیلند تا حدودی رقابتی است و از  ۳۲.۰۰۰ دلار  در سال شروع می شود؛ که در این کشور درآمد پرستاران با تجربه به ۴۷ هزار دلار در سال میرسد.

Related image

درآمد پرستاران در بلژیک

بلژیک کشوری معروف و کوچک در اروپاست؛ بروکسل از شهرهای معروف آن، پایتخت کشور  و میزبان ستاد اتحادیه اروپا است. میانگین حقوق برای پرستاران تازه کار ۲۷.۰۰۰ دلار است و ممکن است  این مبلغ برای پرستاران با تجربه به ۵۵.۰۰۰ دلار برسد.

اگر شما به دنبال حقوق و دستمزد پرستار هستید، این ده کشور بهترین مکان برای یافتن شغل است.

Related image